Ogród zimowy jako reprezentacyjna część hotelu

Ogrody zimowe, choć nie są nowością na międzynarodowym rynku, to od lat bez wątpienia przeżywają swoją drugą młodość i utrzymują się wysoko w trendach nowo powstałych zabudów. Zimowe ogrody są bardzo dobrym sposobem na wykorzystanie energii słońca przy planach budowy lub rozbudowy domu, hotelu , ośrodków wypoczynkowych czy restauracji. Takie stylowe rozwiązania z całą pewnością zrobi wrażenie i bez wątpienia stanie się wizytówką i znakiem rozpoznawczym.

IS_DSC03941Ogród zimowy wykorzystany przy posesji ośrodka wypoczynkowego, hotelu czy restauracji niezaprzeczalnie wywrze imponujące wrażenie na nowo przybyłych Gościach, nie tylko swym wyglądem, wielkością ale również przeszkleniami i wpadającą w oko elegancją drewnianą konstrukcją.

IS_DSC01124

Tego typu zabudowy świetnie sprawdzą się jako:
– miejsca towarzyskich spotkań Gości hotelowych,
– miejsca na zaaranżowanie przytulnej ekskluzywnej kawiarni lub restauracji,
– miejsca odpoczynku dla kuracjuszy ośrodków wypoczynkowych,
– miejsca typowej rekreacji  jak: sala fitness, siłownia lub kryty basen z pięknym widokiem.

IS_DSC05334Można być pewnym, że taki wachlarz rozwiązań i atrakcji na pewno zachwyci naszego Klienta, a korzystanie z tak urokliwego miejsca skłoni do powtórnego skorzystania w przyszłości.
Ta propozycja świetnie sprawdzi się zwłaszcza w naszej strefie klimatycznej, którą cechuje duża zmienność, a dzięki zabudowie ogrodu zimowego jako miejsce zyska na atrakcyjności nawet w niepogodę.O ile milsze będzie wypicie kawy lub zjedzenie smacznego posiłku w restauracji hotelowej urządzonej w ogrodzie zimowym, gdzie siedząc przy stoliku Gość może jednocześnie podziwiać widoki otaczającej go przyrody.IS_IS_3,.

Aby zabudowa ogrodu zimowego dobrze spełniała swoją funkcję, cieszyła nas swoją formą i dobrze komponowała się z pierwotną bryłą obiektu wart zasięgnąć porady specjalistów
i profesjonalistów w tej dziedzinie.IS_IS_Gracja 12